Program 2017

Banner

Samarbeidspartnere

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

AKK NyhetsmailInnføring i bruk av padlemaskin Skriv ut E-post
tirsdag 27. oktober 2009 10:41

Onsdag 28.10 kl 18. vil treningsgruppa (Morten eller Knut Bjørn) gi innføring i bruk av padlemaskinen på trimrommet. Padlemaskinene er normalt låst med kode, de som deltar på denne innføringen vil få oppgitt kode til senere bruk av maskinene. Andre som ønsker å benytte seg av padlemaskinene, men som ikke har muligheten til å komme førstkommende onsdag kan kontakte Morten Paulsen Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen

Padlemaskin_t

Sist oppdatert torsdag 10. mars 2011 15:13
 
Norwegian English French German Portuguese Spanish

Grasrotandelen

Banner

Faste tider

Bading på Stinta

Badesesongen er i gang! Hver fredag kl. 20.00 kan du bli med AKK på Stinta.

Tilbudet er gratis for alle medlemmer. Det er påbudt med badehette.

Kontaktperson AKK Inger 911 87 828.

 
Onsdagsturer

Vi starter opp igjen med onsdagsturer 2.august. Ønsker alle våre medlemmer en super sommer!